магнієві ванни

У відділенні фізіотерапії та лікувальної фізкультури медичного Центру впроваджений новий метод гідротерапії — магнієві ванни.

Магній, бере участь в забезпеченні найважливіших біохімічних і фізіологічних процесах в організмі, впливає на енергетичний, пластичний, електролітний обміни, і в даний час розглядається як один з найважливіших внутрішньоклітинних макроелементів.

Будучи універсальним регулюючим фактором, магній надає нормализирующее вплив на функціональний стан практично всіх органів і систем в організмі. Клінічні прояви дефіциту магнію в організмі: дистрофія міокарда, тахікардія, аритмія, схильність до тромбозів, розвиток атеросклерозу, синдром хронічної втоми, вегетативна дисфункція, зниження уваги, депресія, страх, тривога, запаморочення, головний біль, порушення сну, нудота, блювота, утворення каменів в нирках.

Включення в комплекс реабілітаційних заходів дітей і дорослих процедури гідротерапії — магнієвих ванн дозволяє домогтися більш ефективного і тривалого результату оздоровлення організму.